Güzel İşler Dijital Yayıncılık A.Ş.

PRODÜKSİYON VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Aklınızda sadece bir fikir varsa ya da tanıtım ihtiyacınızı belirlediyseniz geri kalan her şeyi en ince ayrıntısına kadar şekillendirerek teslim ediyoruz. Prodüksiyon alanında ekonomik ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Reklamcılığın sınırsız dünyasında kurumsal etkinliklerinizde çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Ses Sistemleri
Tüm açıkhava ve kapalı salon etkinliklerinde dünya teknolojisinin son gelişmelerini takip ederek, yılların tecrübesiyle sizlerin hizmetine sunuyoruz.Dünya teknik Rider’larında yer alan D&B Ses sistemini ve Yamaha M7CL ES – Yamaha CL5 Dijital mikserlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.
Görüntü Sistemleri
Ürün tanıtımlarında, sunumlarda mekana uygun projeksiyonlar, pdp ekranlar, indoor-outdoor led ekranlarımız ile etkinliklerinizde bütçeniz doğrultusunda çeşitli çözümler üretiyoruz.
Işık Sistemleri
Konserler, Gala geceleri, defile, toplantı gibi çeşitli etkinliklerde mekana ve amaca uygun çözümler ile ortama farklılık yaratıyoruz.
Şirket ve Bayi Toplantıları
Şirketinizin ailesini en iyi şekilde ağırlıyor, markanızın prestijine katkıda bulunuyoruz. Siz bir yandan eülenirken bir yandan işinize bakın. Geri kalan herşeyi bize bırakın.
Fuar Organizasyonları
Sektörünüzü geniş kitlelerle buluşturmak için katılacağınız fuarların her aşamasında oluşacak her ihtiyacınızın bilincindeyiz ve önceden hazırlıklıyız.